Warsztat, mechanik Warszawa

WARSZTAT - MECHANIK - SERWIS SAMOCHODOWY

Przystępne ceny

Darmowa wycena naprawy

Zajmujemy się mechaniką, klimatyzacją, elektryką samochodową oraz diagnostyką samochodową od prawie 20 lat. Ciągłe szkolenia, nowe narzędzia dostosowane do najnowszych aut pozwalają nam unikać pomyłek i niedoróbek.

Stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo napraw – nie praktykujemy druciarstwa i unikamy zamienników niskiej jakości !

Serwis olejowy
Wymiana filtrów
Klocki / tarcze
Sprzęgła / skrzynie
Naprawy bieżące
Nabijanie klimatyzacji
Zobacz nasz film reklamowy

Wysokie oceny naszych klientów świadczą o jakość obsługi

Zaufanie klienta

Oddanie nam auta do naprawy to powierzenie nie tylko dobytku wartego kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych ale też swojego zdrowia i życia…

Zawsze staramy się dobierać najbardziej efektywne rozwiązania, nie podejmujemy się napraw druciarskich które mogą zaważyć o bezpieczeństwie na drodze!

Profesjonalizm
Komunikatywność
Dobra cena
Jakość usługi
Odpowiedzialność
oficjalny cennik

„Dobry mechanik powinien być uczciwy i mieć dobry kontakt z klientami. W przypadku usterki powinniśmy oczekiwać, że fachowiec przedstawi nam źródło problemu i zreperuje uszkodzony element za uczciwą, niewygórowaną cenę”

Mechanicy i obsługa

Poznaj pracowników naszego warsztatu

Specjalista od szybkiego rozkręcania i rozbierania do naprawy… Nie gubi śrubek i równie szybko skręca wszystko do kupy po naprawie!

Waldek „Wkrętak”

Potrafi odkręcić najbardziej zapieczone śruby przy kołach – jak wydaje się że nikt nie da rady to wołamy Andrzeja i po 2 minutach sprawa załatwiona…

Andrzej „Rurka”

Roberta cieszy jak wszystko działa, jest przez niego sprawdzone kilka razy, aby złośliwość rzeczy martwych nie spowodowała że coś nie działa przy odbiorze auta.

Robert „Kciuk”

Jarek to spec od silników – nie tylko szybkich wymian filtrów, świec, oleju ale też od skomplikowanych wymian rozrządów czy panewek!

Jarek „Ulizany”

Polecany mechanik

Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny, szybki czas napraw i dbałość o detale. To nas wyróżnia na rynku warsztatów i mechaników w Warszawie.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do zadowolonego grona naszych klientów to prosimy o umówienie wizyty.

Rezerwacje

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i rezerwację terminu wizyty.

ZADZWOŃ
☎️888 888 888