Naprawa układów kierowniczych

WARSZTAT - MECHANIK - SERWIS SAMOCHODOWY

Mechanik, elektryk, wulkanizator

Naprawy i wymiany układów kierowniczych

Układy kierownicze do aut cywilnych oraz aut sportowych

Naprawa układy kierownicze Warszawa
Naprawa układy kierownicze Warszawa

Siła kierowania przenosi się na koła poprzez system przegubów obrotowych. Zostały one zaprojektowane tak, aby umożliwić poruszanie się kół w górę iw dół wraz z zawieszeniem bez zmiany kąta skrętu.

Układ kierowniczy musi być precyzyjny i niezawodny. Od niego zależy bezpieczeństwo pasażerów oraz komfort kierowcy samochodu.


Układy kierownicze naprawiamy na częściach nowych według zaleceń producenta lub też regenerowanych w sprawdzonych firmach do tego wyspecjalizowanych.

Oleje i filtry


Niektórzy hołdują zasadzie „co 10.000 km lub co 12 miesięcy”, ale postęp w silnikach i oleju sprawił, że te wytyczne stały się przestarzałe. Wielu producentów samochodów stosuje okresy wymiany oleju co 10.000 lub nawet 20.000km. My sugerujemy interwał 10 tyś km lub 12 mies.

Klocki i tarcze


Hamulce tarczowe są powszechnie stosowane w samochodach osobowych, ale ze względu na ich stabilną pracę przy wyższych prędkościach i odporność na zanikanie siły hamowania, wkraczają do segmentu pojazdów użytkowych, gdzie wybierano hamulce bębnowe.

Diagnostyka elektroniczna


Diagnostyka samochodowa wykonywana jest najczęściej w salonach sprzedaży – autosalonach dealerskich i u mechaników. Wymaga dobrego komputera diagnostycznego nie tylko kasującego błędy ale wskazującego problemy w komponentach samochodu.

Układ wydechowy


Układ wydechowy działa poprzez kilka elementów, które zbierają spaliny z cylindrów silnika i usuwają szkodliwe substancje, jednocześnie redukując hałas i uwalniając spaliny z dala od pojazdu.

Układ napędowy


Układ napędowy Twojego pojazdu przenosi moc z silnika i skrzyni biegów na koła. Chodzi o osie, półoś, koła, przeguby i dyferencjały. Te komponenty radzą sobie z pełną siłą twojego pojazdu.

Układ kierowniczy


Siła kierowania przenosi się na koła poprzez system przegubów obrotowych. Zostały one zaprojektowane tak, aby umożliwić poruszanie się kół w górę iw dół wraz z zawieszeniem bez zmiany kąta skrętu.

Naprawy silników


Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy silników, a także wymieniamy całe silniki. Jednak większość wymian silników czeka klientów którzy oddali auto do innego warsztatu skąd potem silnik wyjechał nienaprawiony, rozebrany i zdekompletowany.

Naprawy klimatyzacji


Możesz nie zdawać sobie sprawy, że klimatyzacja samochodowa wymaga regularnej konserwacji i serwisu podobnie jak reszta pojazdu. Coroczne osuszanie instalacji przy spuszczaniu czynnika chłodzącego oraz wymiana filtrów kabinowych to podstawa serwisowa.

Naprawy zawieszenia


Zawieszenie samochodu skutecznie łączy nadwozie pojazdu z jego kołami, zapewniając kontrolę i stabilność na drogach. System zawieszenia składa się z opon, sprężyn, amortyzatorów i drążków, które współpracują ze sobą, aby utrzymać kontakt kół z drogą.

Spawanie progów


Progi w nowoczesnym samochodzie to jeden z elementów konstrukcyjnych karoserii. Ze względu na swoje umiejscowienie są najbardziej podatne na rdzę przez działanie wody, roztworów soli, oraz uszkodzeń piaskiem i kamieniami spod kół samochodu.

Wulkanizacja


Sugeruje się wymianę opon na nowe co około 6 lat bez względu na ich stan wytarcia – istnieje kilka czynników, które mogą powodować dodatkowe zużycie opon, które zmuszają kierowców do częstszej ich wymiany: zła zbieżność, zużyte zawieszenie, złe ciśnienie.

Pranie tapicerki


Fotele w samochodzie, czy to tapicerowane skórą, czy tkaniną, mają ciężkie życie. Nawet najbardziej ostrożny właściciel może zostawić na nich okruchy, brud i plamy z rozlanych napojów, jedzenia. Wygląda to dość nieprzyjemnie i może powodować trwałe uszkodzenie.

Przewaga naszego serwisu nad konkurencją

Powracający klienci doceniają jakość i polecają innym

Grafik napraw
Naprawy umawiane zapisywane są w grafiku w kolejności dzięki temu nie panuje chaos i każdy obsługiwany jest bez przeskakiwania kolejki.

Bezpłatna wycena
Jeśli nie wiesz co może być zepsute lub na czym polega usterka możemy dokonać diagnostyki a potem bezpłatnego kosztorysu wymaganych części.

Krótkie terminy
Ponieważ większość napraw zajmuje od godziny do kilku godzin to można śmiało zostawić auto w drodze do pracy a po pracy odebrać już naprawione.

Zadowolenie klientów
Większość klientów jest bardzo zadowolona z obsługi gdyż odpowiadamy także na pytania i wyjaśniamy wszystko osobom niekoniecznie biegłym w mechanice pojazdowej.

Bezpieczeństwo samochodów
Posiadamy zamykany plac a sam warsztat mieści w sobie kilka stanowisk. Auta są na noc zamykane w warsztacie. Sama firma posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej do kwoty 500.000 PLN

Dokładność usługi
Zawsze staramy się podwójnie sprawdzać każdą czynność – wpięcie spinek, wtyczek, złączek, węży. Zawsze upewniamy się że śruba została dokręcona i po naprawie nic nie zakłóci bezpiecznego użytkowania.

Polecany mechanik

Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny, szybki czas napraw i dbałość o detale. To nas wyróżnia na rynku warsztatów i mechaników w Warszawie.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do zadowolonego grona naszych klientów to prosimy o umówienie wizyty.

Rezerwacje

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i rezerwację terminu wizyty.

ZADZWOŃ
☎️888 888 888