Pranie tapicerki i foteli samochodowych

WARSZTAT - MECHANIK - SERWIS SAMOCHODOWY

Mechanik, elektryk, wulkanizator

Pranie tapicerki i sprzątanie samochodów

Pranie foteli aut cywilnych oraz aut sportowych

Pranie tapicerki Warszawa
Pranie tapicerki Warszawa

Fotele w samochodzie, czy to tapicerowane skórą, czy tkaniną, mają ciężkie życie. Nawet najbardziej ostrożny właściciel może zostawić na nich okruchy, brud i plamy z rozlanych napojów, jedzenia. Wygląda to dość nieprzyjemnie i może powodować trwałe uszkodzenie.

Jeśli czas na na to pozwala przyjmujemy zlecenia na mycie, czyszczenie, odkurzanie i prawnie samochodów. Usługi te dostępne są w okresie letnim gdy temperatura pozwala na szybkie schnięcie wypranej tapicerki.


Oprócz usług sprzątania i mycia możesz zapytać nas także o polerowanie, usuwanie rys na karoserii, czy nakładanie ochronnej powłoki z twardego wosku.

Oleje i filtry


Niektórzy hołdują zasadzie „co 10.000 km lub co 12 miesięcy”, ale postęp w silnikach i oleju sprawił, że te wytyczne stały się przestarzałe. Wielu producentów samochodów stosuje okresy wymiany oleju co 10.000 lub nawet 20.000km. My sugerujemy interwał 10 tyś km lub 12 mies.

Klocki i tarcze


Hamulce tarczowe są powszechnie stosowane w samochodach osobowych, ale ze względu na ich stabilną pracę przy wyższych prędkościach i odporność na zanikanie siły hamowania, wkraczają do segmentu pojazdów użytkowych, gdzie wybierano hamulce bębnowe.

Diagnostyka elektroniczna


Diagnostyka samochodowa wykonywana jest najczęściej w salonach sprzedaży – autosalonach dealerskich i u mechaników. Wymaga dobrego komputera diagnostycznego nie tylko kasującego błędy ale wskazującego problemy w komponentach samochodu.

Układ wydechowy


Układ wydechowy działa poprzez kilka elementów, które zbierają spaliny z cylindrów silnika i usuwają szkodliwe substancje, jednocześnie redukując hałas i uwalniając spaliny z dala od pojazdu.

Układ napędowy


Układ napędowy Twojego pojazdu przenosi moc z silnika i skrzyni biegów na koła. Chodzi o osie, półoś, koła, przeguby i dyferencjały. Te komponenty radzą sobie z pełną siłą twojego pojazdu.

Układ kierowniczy


Siła kierowania przenosi się na koła poprzez system przegubów obrotowych. Zostały one zaprojektowane tak, aby umożliwić poruszanie się kół w górę iw dół wraz z zawieszeniem bez zmiany kąta skrętu.

Naprawy silników


Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy silników, a także wymieniamy całe silniki. Jednak większość wymian silników czeka klientów którzy oddali auto do innego warsztatu skąd potem silnik wyjechał nienaprawiony, rozebrany i zdekompletowany.

Naprawy klimatyzacji


Możesz nie zdawać sobie sprawy, że klimatyzacja samochodowa wymaga regularnej konserwacji i serwisu podobnie jak reszta pojazdu. Coroczne osuszanie instalacji przy spuszczaniu czynnika chłodzącego oraz wymiana filtrów kabinowych to podstawa serwisowa.

Naprawy zawieszenia


Zawieszenie samochodu skutecznie łączy nadwozie pojazdu z jego kołami, zapewniając kontrolę i stabilność na drogach. System zawieszenia składa się z opon, sprężyn, amortyzatorów i drążków, które współpracują ze sobą, aby utrzymać kontakt kół z drogą.

Spawanie progów


Progi w nowoczesnym samochodzie to jeden z elementów konstrukcyjnych karoserii. Ze względu na swoje umiejscowienie są najbardziej podatne na rdzę przez działanie wody, roztworów soli, oraz uszkodzeń piaskiem i kamieniami spod kół samochodu.

Wulkanizacja


Sugeruje się wymianę opon na nowe co około 6 lat bez względu na ich stan wytarcia – istnieje kilka czynników, które mogą powodować dodatkowe zużycie opon, które zmuszają kierowców do częstszej ich wymiany: zła zbieżność, zużyte zawieszenie, złe ciśnienie.

Pranie tapicerki


Fotele w samochodzie, czy to tapicerowane skórą, czy tkaniną, mają ciężkie życie. Nawet najbardziej ostrożny właściciel może zostawić na nich okruchy, brud i plamy z rozlanych napojów, jedzenia. Wygląda to dość nieprzyjemnie i może powodować trwałe uszkodzenie.

Przewaga naszego serwisu nad konkurencją

Powracający klienci doceniają jakość i polecają innym

Grafik napraw
Naprawy umawiane zapisywane są w grafiku w kolejności dzięki temu nie panuje chaos i każdy obsługiwany jest bez przeskakiwania kolejki.

Bezpłatna wycena
Jeśli nie wiesz co może być zepsute lub na czym polega usterka możemy dokonać diagnostyki a potem bezpłatnego kosztorysu wymaganych części.

Krótkie terminy
Ponieważ większość napraw zajmuje od godziny do kilku godzin to można śmiało zostawić auto w drodze do pracy a po pracy odebrać już naprawione.

Zadowolenie klientów
Większość klientów jest bardzo zadowolona z obsługi gdyż odpowiadamy także na pytania i wyjaśniamy wszystko osobom niekoniecznie biegłym w mechanice pojazdowej.

Bezpieczeństwo samochodów
Posiadamy zamykany plac a sam warsztat mieści w sobie kilka stanowisk. Auta są na noc zamykane w warsztacie. Sama firma posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej do kwoty 500.000 PLN

Dokładność usługi
Zawsze staramy się podwójnie sprawdzać każdą czynność – wpięcie spinek, wtyczek, złączek, węży. Zawsze upewniamy się że śruba została dokręcona i po naprawie nic nie zakłóci bezpiecznego użytkowania.

Polecany mechanik

Wysoka jakość obsługi, przystępne ceny, szybki czas napraw i dbałość o detale. To nas wyróżnia na rynku warsztatów i mechaników w Warszawie.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do zadowolonego grona naszych klientów to prosimy o umówienie wizyty.

Rezerwacje

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i rezerwację terminu wizyty.

ZADZWOŃ
☎️888 888 888